Typy na dziś: Los Angeles Dodgers – St. Louis Cardinals

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 6. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nie chcemy dziś grać meczów z eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Jak pokazały wcześniejsze rundy, wytypowanie wyniku w tych rozgrywkach graniczy z cudem. Zbyt dużo niespodzianek sprawia, że granie tych spotkań jest mało opłacalne. Dlatego wolimy zagrać tam, gdzie wygrana jest bardziej prawdopodobna.

Typujemy, że Los Angeles Dodgers pokonają St. Louis Cardinals różnicą przynajmniej dwóch runów. Dodgers są najlepszą drużyną w całej MLB. Tylko cud może sprawić, że nie awansują w tym sezonie do World Series. Świetni miotacze, znakomita ofensywa i światowej klasy gra w defensywie – to wszystko sprawia, że ekipa z LA jest typowana jako główny kandydat do wygrania ligi.

Dziś miotaczem w zespole gospodarzy będzie Clayton Kershaw, czyli jeden z najlepszych pitcherów w MLB. Z nim na górce miotacza Dodgers rzadko przegrywają (bilans 10-2), dlatego każdy inny wynik niż wygrana LAD będzie dziś wielką sensacją.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają St. Louis Cardinals różnicą przynajmniej dwóch runów.

Los Angeles Dodgers – St. Louis Cardinals, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.94.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…