Typy na dziś: Miami Marlins – Philadelphia Phillies

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 23. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Mimo, że mecze eliminacyjne do LM i LE mamy już za sobą, to my nadal wolimy zagrać Singla za oceanem. Sporo dziś spotkań w różnych ligach piłkarskich w Europie, ale nie znaleźliśmy nic godnego uwagi.

Typujemy, że Phillies wygrają w Miami przynajmniej dwoma runami. Ekipa z Filadelfii jest po zwycięskiej serii w Bostonie, czyli mają na rozkładzie mistrzów z poprzedniego sezonu. Teraz poprzeczka będzie zawieszona niżej, bo Marlins są najgorszą drużyną National League.

Więcej motywacji do wygrania tego pojedynku będą mieli Phillies, którzy walczą o jedną z dwóch dzikich kart do Playoffs. Żeby to osiągnąć, muszą wygrywać serie ze słabymi rywalami.

Miotaczem w zespole z Filadelfii będzie dziś Vince Velasquez, który może do asów nie należy, ale ostatnio pokazał, że niektórzy zbyt wcześnie spisali go na straty. Liczymy, że popularny „Vinnie” znajdzie dziś sposób na pałkarzy z Miami. O ofensywę Phillies się nie martwimy, bo po zmianie trenera pałkarzy, funkcjonuje ona bardzo dobrze.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Phillies pokonają Miami Marlins i pokryją handicap -1.5 runa.

Miami Marlins – Philadelphia Phillies, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.80.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama