Typy na dziś: Minnesota Twins – Cleveland Indians

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 8. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nadal nie chcemy dziś grać meczów z eliminacji Ligi Europy.  Wolimy zostać tam, gdzie wygrana jest bardziej prawdopodobna, tym bardziej, że mamy na tapecie bardzo dobre spotkanie.

Typujemy, że Minnesota Twins pokona u siebie Cleveland Indians. Jest to spotkanie o prym w dywizji AL Central. Najlepsza drużyna z tej dywizji zagra oczywiście w Playoffs, więc waga tego spotkania jest ogromna.

Póki co liderem AL Central są gracze z Minneapolis, ale mają tylko dwa mecze przewagi nad Indians. Wygranie serii do zera przez gości spowoduje zmianę lidera, ale uważamy, że na to się nie zanosi. Twins wczoraj odpuścili mecz z Atlantą, żeby skupić się wyłącznie na starciu z Cleveland.

Lepszego miotacza mają dziś gospodarze, którzy wystawili do składu Kyle’a Gibsona. Ten już w tym sezonie narzucał piłki do graczy z Cleveland i poprowadził Twins do zwycięstwa. Miotaczem Indians będzie Mike Clevinger, który w tym sezonie ma już na koncie porażkę z Twins.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Minnesota Twins wygra domowe spotkanie z Cleveland Indians.

Minnesota Twins – Cleveland Indians, typ: 1, kurs: 1.92.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 22.01.
https://youtu.be/WH4lely80z0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22 🎙🎙🎙 https://open.spotify.com/episode/58pFm1OvAO9cJYpfqGbCKX?si=00chlgLgTPioPCKerMKbNA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=712f4d6f-d1da-483a-a7e0-b294edbad396

Load More…