Typy na dziś: Overy na czwartek 24.03.

Zapraszamy do naszych overów na czwartek. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Hokej – Rosja, godz. 17:30, CSKA Moskwa – St.Petersburg, typ: under 5.5, kurs: 1.40
Po pierwszym, półfinałowym meczu fazy play off, gospodarze prowadzą 1:0. CSKA Moskwa w sezonie zasadniczym zajęła pierwsze miejsce, natomiast goście zakończyli rozgrywki na szóstym miejscu. W meczach ćwierćfinałowych gospodarze pokonali Nizhny Novgorod 4:1, a drużyna St. Petersburg pokonała moskiewskie Dynamo 4:2. Goście po pierwszym, przegranym meczu przystąpią w ustawieniu mocno defensywnym, ponieważ kolejna porażka mocno skomplikuje ich szanse na awans do finału. Przebieg tego meczu powinien być podobny do poprzedniego, dlatego też stawiamy, że nie wpadnie więcej niż pięć goli.

Hokej – Finlandia, godz. 18:30, TPS Turku – Karpat, typ: under 5.5, kurs: 1.42
Po trzech meczach ćwierćfinałowych fazy play off, stan rywalizacji między tymi drużynami wynosi 2:1 dla Karpat. Goście po porażce u siebie, następne dwa mecze wygrali (6:1 na wyjeździe i 3:0 u siebie). Będzie to bardzo ważny mecz w szczególności dla gospodarzy. W razie przegranej drużyna TPS Turku będzie miała małe szanse, aby wygrać piąty mecz na lodowisku Karpat. Raczej nie powinien powtórzyć się w tym meczu rezultat z drugiego spotkania, w którym Karpat wygrał 6:1. Stawiamy, że drużyny nie strzelą więcej niż pięć goli.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 19:00, Grecja – Czarnogóra, typ: under 2.5, kurs: 1.45
Reprezentacja Grecji znajduje się w dużym kryzysie. Po fatalnych występach w meczach eliminacyjnych nie zakwalifikowała się do tegorocznych ME. Trudno przewidzieć rezultat tego meczu i to nie tylko dlatego, że jest to spotkanie towarzyskie. Przede wszystkim obie drużyny są w przebudowie. W listopadzie ubiegłego roku, Grecja w rozegranych, dwóch meczach towarzyskich strzeliła tylko jednego gola. Goście po nieudanych eliminacjach również w listopadzie 2015 roku rozegrali mecz towarzyski, w którym przegrali z Macedonią 1:4. Prawdopodobnie obie drużyny desygnują do składu nowych piłkarzy z myślą o eliminacjach do mistrzostw świata. Stawiamy, że drużyny nie strzelą więcej niż dwa gole.

Dania – II liga, godz. 13:45, Lyngby – Koge, typ: over 0.5 – HT, kurs: 1.40
Po 21 kolejkach Lyngby prowadzi w lidze z dorobkiem 45 punktów. Gospodarze, praktycznie zapewnili sobie awans. Wyprzedzają drugi w tabeli Vendsyssel aż o dziewięć punktów. Goście mają jeszcze szanse na zajęcie miejsca w pierwszej trójce. Do trzeciego Horsens tracą pięć punktów. Po dobrych występach (cztery wygrane z rzędu) goście ostatni mecz przegrali u siebie z Roskilde 1:2. Lyngby gra ofensywnie, zwłaszcza u siebie. Strzela dużo goli, dlatego też stawiamy, że już w pierwszej połowie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę.

Piłka Nożna – Eliminacje ME do lat 21, godz. 20:00, Niemcy – Wyspy Owcze, typ: over 4.5, kurs: 1.45
Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, jest nim drużyna Niemiec. Niemcy prowadzą w grupie 7. z kompletem punktów. W pięciu rozegranych dotychczas spotkaniach strzelili 20 bramek, a stracili w nich tylko trzy gole. Gospodarze o dwa punkty wyprzedzają Austrię i po tym meczu śmiało można powiedzieć, że będą ją wyprzedzać o kolejne trzy punkty. Goście grają fatalnie, przegrali wszystkie cztery mecze. Nie potrafili w nich zdobyć przynajmniej bramki, nadto stracili w tych meczach aż 12 goli. Stawiamy na wysoką wygraną gospodarzy i dużą liczbę goli.