Typy na dziś: Overy na niedzielę 14.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Super Liga Chiny, godz: 13:35, Guangzhou R&F – Shandong Luneng, typ: over 2.5, kurs: 1.63
Mecze pomiędzy obiema drużynami w 96% kończą się wynikiem overowym. Stawiam na otwarte spotkanie które tradycyjnie przyniesie grad bramek. Mój wynik 2:2.

Piłka Nożna – Tippeligaen Norwegia, godz: 15:30, Aalesunds – Molde, typ: over 2.5, kurs: 1.55
Liga Norweska jest jedną z lig która obfituje w bramki. Molde chcąc wrócić „na salony” powinno to spotkanie wygrać, natomiast drużyna Aalesunds na własnym boisku będzie chciała ugryźć i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Over 2.5 spokojnie powinien zostać pokryty.

Piłka Nożna – Allsvenskan Szwecja, godz: 15:00, Kalmar FF – Malmo FF, typ: over 2.5, kurs: 1.80
Spotkanie 11 i 2 drużyny w lidze Szwedzkiej. Kalmar jak i Malmo są drużynami overowymi, które zazwyczaj atakując zapominają o obronie. Jak dla mnie over pewny. W pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach 4 razy spotkanie kończyło się min. 3 bramkami.

Piłka Nożna – Dywizja 2 Czechy, godz: 17:00, Cz. Budejovice – MFK Vitkovice, typ: over 2.5, kurs: 1.82
Drużyny, które już w przeszłości grały ze sobą dwukrotnie osiągając ten sam wynik po 3:0. Budziejowice z ambicjami powrotu do 1 ligi powinny spokojnie u siebie rozłożyć na łopatki graczy MFK. Kurs zachęca i ja go z przyjemnością pobieram.

Piłka Nożna – Eredivisie Holandia, godz: 16:45, PSV – AZ Alkmaar, typ: over 2.5, kurs: 1.40
Mistrz Holandii z zeszłego sezonu jaki i drużyna AZ w wyśmienitej formie. PSV znane z tego, że w Holandii strzelają mnóstwo bramek (średnia na mecz 2.5) co już na starcie pokrywa Nasz over. Dokładając spotkania bezpośrednie obu ekip, w których padają bramki w przedziale od 3 do 6, to o ten typ jestem spokojny.