Typy na dziś: Overy na niedzielę 15.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Holandia – Baraże, godz. 14:30, Utrecht – Zwolle, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.60

Walka o europejskie puchary rozgorzała na dobre. W pierwszym meczu w Zwolle padł rezultat remisowy 0:0. Taki wynik daje duże szanse gospodarzom na zakończenie tej rywalizacji zwycięstwem. Utrecht w sezonie zasadniczym zajął piąte miejsce i uzyskując taki wynik z wyjazdu na pewno będzie faworytem tego spotkania. Typujemy, że gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie.

Hiszpania, godz. 19:30, Rayo Vallecano – Levante, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Ostatni mecz i ostatnia szansa Rayo na utrzymanie się w lidze. Będzie to bardzo trudne zadanie, albowiem nawet jeżeli gospodarze wygrają to spotkanie, to muszą liczyć na potknięcia drużyn, które wyprzedzają ich jednym punktem tj. Getafe i Sporting Gijon. Getafe gra na wyjeździe z Betisem, a Sporting u siebie z niewalczącym już o nic Villarreal. Rayo samo sobie jest winne, że zajmuje takie miejsce i ma taką, a nie inną sytuację w tabeli. Gospodarze przegrali ostatnie trzy mecze z rzędu i teraz już nie wszystko zależy od nich. Levante spadło już z ligi, ale ostatnio gra bardzo dobrze, czego dowodem jest wygrana z Atletico Madryt 2:1. W meczu tym może wpaść dużo bramek, a gospodarze nie mogą już kalkulować, muszą wygrać, dlatego też muszą strzelać bramki. My typujemy, że Rayo strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Legia, jeżeli wygra ten mecz, zdobędzie tytuł mistrza Polski. Na pewno gospodarze od początku meczu będą grali bardzo ofensywnie i już w pierwszej połowie będą chcieli, aby wynik był korzystny, a przede wszystkim bezpieczny. Pogoń straciła szanse na puchary i podejdzie do tego meczu na luzie. Legia nie może sobie pozwolić na żadne kalkulacje, ponieważ taka jest sytuacja w tabeli, że gospodarze nie mogą stracić punktów. Typujemy, że Legia strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Cracovia – Lechia Gdańsk, typ: BTS, kurs: 1.60

Będzie to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Cracovia nie tylko będzie walczyła o europejskie puchary, ale o medal ( trzecie miejsce ). Dla Lechii jest to ostatnia szansa w tym sezonie, aby zaistnieć na arenie międzynarodowej. Aby tak się stało, goście muszą wygrać ten mecz, albowiem remis nic im nie daje. Gospodarze, przy remisie, zapewnią sobie puchary, ale nie zdobędą trzeciego miejsca nawet w przypadku przegranej Zagłębia w Gliwicach. Spotkanie na pewno będzie bardzo emocjonujące, dlatego stawiamy na to, że obie drużyny strzelą w tym meczu przynajmniej po jednym golu.

Anglia, godz. 16:00, Southampton – Crystal Palace, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze zajmują siódme miejsce i jeszcze mają szanse na zajęcie szóstego, ale pod warunkiem wygrania tego meczu i potknięcia West Hamu w meczu wyjazdowym ze Stoke. Do Młotów Southampton traci dwa punkty, dlatego musi ten mecz wygrać. Nie będzie to trudne, albowiem ostatnio Święci spisują się znakomicie. W pięciu ostatnich meczach nie doznali porażki, w tym wygrali z Manchesterem City 4:2 i na wyjeździe z Tottenhamem 2:1. Goście zapewnili sobie utrzymanie i trudno przewidzieć jak podejdą do tego meczu. My typujemy, że Southampton strzeli gola w pierwszej połowie.