Typy na dziś: Overy na poniedziałek 09.05.

Typy z sekcji Over/Under/BTS na poniedziałek gotowe. Grajcie z nami i wygrywajcie. Powodzenia!

Turcja, godz. 19:00, Konayspor – Kasimpasa, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze zapewnili już sobie trzecie miejsce i na pewno dla tej drużyny jest to duży sukces. Goście zajmują ósme miejsce i już o nic praktycznie nie walczą. Mecz prawdopodobnie będzie potraktowany przez obie drużyny na luzie, a gospodarze z pewnością będą chcieli zakończyć zwycięstwem ten ostatni mecz przed własną publicznością. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 19:00, Vasteras SK – IK Brage, typ: over 0.5 HT, 1.40
Gospodarze po trzech kolejkach zajmują ósme miejsce z dorobkiem trzech punktów. Vasteras po remisie w pierwszym meczu, dwa kolejne przegrało. Goście zajmują drugie miejsce z siedmioma oczkami. Brage wystartowało w tym sezonie bardzo obiecująco, albowiem wygrało dwa pierwsze spotkania i trzecie zremisowało. Mimo tego faworytem meczu są gospodarze i to oni mogą wygrać. My stawiamy na to, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Włochy – Serie B, godz. 20:30, Spezia – Brescia, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40
Spezia zajmuje ostatnie miejsce gwarantujące grę w barażach o awans. Aby to miejsce utrzymać, nie może tego meczu przegrać, ponieważ wyprzedza Entelle tylko o jeden punkt. Brescia nie walczy już o nic i może do meczu podejść na luzie. Typujemy, że w pierwszej połowie drużyny nie strzelą więcej niż jednego gola.

Paragwaj – I Liga, godz. 20:30, Libertad – Sp. Luqueno, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Libertad jest ostatnio w wyśmienitej formie. Gospodarze są na pierwszym miejscu i wygrali pięć spotkań z rzędu. Goście zajmują ósme miejsce i po czterech porażkach z rzędu, ostatni mecz zremisowali. Gospodarze są faworytem tego spotkania i powinni ten mecz wygrać. My stawiamy na to, że Libertad strzeli w pierwszej połowie przynajmniej jednego gola.

Szwecja – I Liga, godz. 19:00, Orebro – Hammarby, typ: BTS, kurs: 1.55
Orebro po siedmiu kolejkach zajmuje siódme miejsce z dorobkiem dwunastu punktów. Goście zajmują miejsce jedenaste i mają o trzy punkty mniej od gospodarzy. Mecz będzie na pewno bardzo wyrównany ze wskazaniem na Orebro. Obie drużyny strzelają dużo bramek, w każdym dotychczas rozegranym meczu strzelały gole. Mając powyższe na uwadze typujemy, że obie drużyny w tym meczu strzelą przynajmniej po jednym golu.