Typy na dziś: Overy na sobotę 18.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 15:00, Belgia – Irlandia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Belgia po porażce w pierwszym meczu z Włochami 0:2 nie może sobie pozwolić w kolejnym spotkaniu na stratę chociażby jednego punktu. Tylko zwycięstwo z Irlandią da Belgom szansę na wyjście z grupy. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 18:00, Islandia – Węgry, under 2.5, kurs: 1.45

Drużyna węgierska niespodziewanie gładko pokonała faworyzowaną Austrię 2:0. Każdy następny punkt przybliży Węgrów do awansu z grupy. W meczu z Islandią nie są bez szans mimo, że Islandia również udanie rozpoczęła turniej remisem z Portugalią. Typujemy, że drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Austria, typ: 0.5 HT, kurs: 1.40

Portugalia w pierwszym meczu mimo prowadzenia z Islandią 1:0 zakończyła mecz remisem 1:1. Można powiedzieć, że faworyt zlekceważył przeciwnika mimo, że przez cały czas miał przewagę. Jeszcze gorzej spisała się drużyna Austrii, która nie przypomina drużyny z eliminacji. Austriacy przegrali z Węgrami 0:2 i porażka w meczu z Portugalią może spowodować odpadnięcie z mistrzostw. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Szwecja – II Liga, godz. 18:00, Angelholms – Atvidaberg FF, typ: BTS, kurs: 1.65

Gospodarze w dwunastu spotkaniach zdobyli zaledwie dziesięć punktów i zajmują przedostatnie miejsce. Atvidaberg zajmuje siódmą pozycję i wyprzedza Angelholms o siedem punktów. Gospodarze grają słabo i odnosi się to również do meczów rozgrywanych u siebie, w których strzelają mało goli. Podobnie może być w tym meczu, chociaż stać ich na strzelenie chociażby jednego gola. My typujemy, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramki.

Szwecja – II Liga, godz. 16:00, Varbergs – GAIS, typ: BTS, kurs: 1.70

Varbergs zajmuje szóste miejsce i wyprzedza gości o trzy punkty. Gospodarze ostatnio spisują się bardzo dobrze, albowiem wygrali trzy mecze z rzędu. Na pewno będzie to wyrównane spotkanie z lekką przewagą gospodarzy. Trudno jednak wytypować zwycięzce tego meczu, ponieważ GAIS jest w stanie wygrać to spotkanie, a może również paść rezultat remisowy. My stawiamy na to, że obie drużyny strzelą bramkę.