Typy na dziś: Overy na środę 04.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Finlandia, godz. 17:30, Mariehamn – PK-35 Vantaa, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Spotkanie lidera tabeli z 10. drużyną. Vantaa jest beniaminkiem i jak na razie nie idzie im najlepiej, a w lidze tracą najwięcej bramek. Mariehamn pomimo, że jest liderem na razie nie zachwyca skutecznością bo w 6 kolejkach zdobyli zaledwie 5 bramek. W jedynym do tej pory pojedynku pomiędzy tymi ekipami, w Pucharze Ligi w tym roku, 3:0 wygrało Mariehamn i dziś liczymy na podreperowanie bilansu lidera i przynajmniej dwie bramki w meczu.

Piłka nożna – Egipt, godz. 17:30, El Ismaily – Petrojet, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
El Ismaily jest na 4. pozycji w tabeli i ma spore szanse na zakończenie sezonu na podium, tym bardziej, że ostatnio gra bardzo dobrze. Jak na standardy egipskiej ligi strzelają sporo bramek. Petrojet to drużyna środka tabeli ale bywa niewygodnym przeciwnikiem. Dotychczasowe mecz pomiędzy tymi drużynami, w których gospodarzem było El Ismaily obfitowały w gole i typujemy, że dziś padną przynajmniej dwie bramki.

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:00, Dover Ath. – Forest Green, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Pierwsze spotkanie półfinałowe barażów o awans do League Two. Gospodarze sezon zakończyli na 5. a goście na 2. pozycji. U siebie Dover jest bardzo skuteczne, a Forest Green w wyjazdowych spotkaniach również potrafi strzelać. Chociaż mecz toczy się o sporą stawkę to nie spodziewamy się wyrachowanej obrony, lecz liczymy na ciekawy mecz, w którym padną przynajmniej dwie bramki, za czym również przemawia historia spotkań pomiędzy tymi drużynami.

Tenis – Madryt, godz. 14:00, S.Querrey – L.Pouille, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.50
Pouille rozgrywa rewelacyjny sezon i ma na rozkładzie już kilku bardzo dobrych tenisistów. W poprzedniej rundzie po niezwykle emocjonującym pojedynku wyeliminował Davida Goffin. Querrey w pierwszej rundzie męczył się z przeciętnym Herbertem, a ceglane korty nie należą do jego ulubionych. Stawiamy, że ten mecz nie potrwa długo i na dwóch setach się zakończy.

Tenis – Madryt, godz. 12:00, P.M. Tig – M. Keys, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Spotkanie tenisistek, które dzieli w rankingu WTA ponad 100 miejsc. Tig sprawiła małą niespodziankę eliminując w poprzedniej rundzie Stephens. Keys dosyć gładko pokonała będącą ostatnio w dobrej dyspozycji Strycovą, a przed meczem nie była faworytką. W dzisiejszym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i mecz powinien zakończyć się łatwym zwycięstwem Amerykanki. Stawiamy, że mecz zakończy się po dwóch setach.