Typy na dziś: Pewniaki na czwartek 08.09.


Zapraszamy do naszych Pewniaków na czwartek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Estonia, godz. 18:00, Infonet II – Santos Tartu, typ: over 2.5, kurs: 1.26
W ostatnich 10 meczach gospodarzy tylko raz zdarzyło się, że padło mniej niż bramki. Co więcej, w ostatnich 3 bezpośrednich pojedynkach między tymi rywalami padło łącznie 15 goli! Średnio 5 na mecz. Stąd nasz typ na ten mecz.

Piłka nożna – Litwa, godz. 16:30, Utenis – Atlantas, typ: 2, kurs: 1.33
Klub z Kłajpedy jest co roku wymieniany jako drużyna, która może pomieszać szyki Żalgirisowi, jeśli chodzi o zdobycie mistrzostwa kraju. Patrząc na tabelę obecnie, można stwierdzić, że plasuje się w ścisłej czołówce. Gospodarze z kolei są na przedostatnim miejscu i nie wygrali trzech ostatnich spotkań na własnym boisku. Uważam, że goście są murowanym faworytem do zwycięstwa.

Piłka nożna – Brazylia, godz. 00:30, Corinthians – Sport Recife, typ: 1x, kurs: 1.18
Goście nie wygrali 8 z 10 ostatnich meczów wyjazdowych podczas, gdy Corinthians w tym samym czasie nie zaznali goryczy porażki na własnym stadionie. Obie drużyny mają też różne cele. Gospodarze walczą o mistrzostwo i mają stratę 6 punktów do lidera. Recife znajduje się 3 punkty nad strefą spadkową. Stąd uważam, że goście powinni cieszyć się, jeśli uda im się ugrać dzisiaj choć jeden punkt.

Piłka ręczna – Super Globe, godz. 18:00, Fuchse Berlin – PSG, typ: 2, kurs: 1.25
PSG pokazało dobrą formę w meczu z kieleckim Vive. Zawodnicy z Berlina męczyli się natomiast z katarską Lekhwiyą, by potem łatwo pokonać Al Sadd. Uważam jednak, że dzisiaj będą musieli uznać wyższość Francuzów.

Piłka ręczna – Super Globe, godz. 16:00, Al Sadd – KS Kielce, typ: 2, kurs: 1.22
Vive Tauron Kielce zagra tylko o brąz po tym jak przegrali w półfinale z naszpikowanym gwiazdami PSG. Stało się tak głównie z braku skuteczności, bo kielczanie wcale nie zaprezentowali się dużo gorzej od Paryżan. Pamiętajmy też, że PSG jest piekielnie mocne. Uważam, że w meczu z Al Sadd Polacy powinni bez problemu wygrać.