Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 21.02.

Zapraszamy na Pewniaki na niedzielę i życzymy powodzenia! Liczymy na 100 procent skuteczności.

Ekstraklasa, godz.15:30, Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, typ: X2, kurs: 1.22
Legia Warszawa, po tym jak Piast stracił u siebie punkty, będzie chciała wygrać ten mecz. Jeżeli tak się stanie to faktycznie marzenia o zdobyciu mistrza Polski będą realne. Nie będzie łatwo w Lubinie, ponieważ jest to trudny teren, ale dla Legii mającej aspiracje na mistrza mecz ten powinien zakończyć się zwycięstwem.

Brazylia-Paulista, godz.21:00, Sao Paulo – Rio Claro, typ : 1, kurs: 1.20
Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Nawet ostatnie niepowodzenie w pucharach nie powinno spowodować, że w meczu tym może dojść do niespodzianki. Drużyna Sao Paulo wygra ten mecz i to kilkoma bramkami.

Portugalia , godz. 19:15, FC Porto – Moreirense, typ: 1, kurs: 1.20
W pięciu ostatnich spotkaniach na wyjeździe w Porto goście przegrali wszystko zdobywając tylko jednego gola. Gospodarze aby nawiązać jeszcze walkę o mistrzostwo Portugalii, muszą ten mecz wygrać. Zajmują trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do pierwszego Sportingu i trzech do drugiej Benfici. Dlatego też nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Są zdecydowanym faworytem i wygrają ten mecz.

Brazylia-Carioca , godz. 21:00, Botafogo RJ – Cabofriense RJ, typ: 1, kurs: 1.25
Gospodarze są w dobrej formie, wygrali ostatnie cztery spotkania i stracili w nich tylko jedną bramkę. Goście spisują się na wyjazdach fatalnie, przegrali wszystkie pięć ostatnich spotkań i stracili w nich aż trzynaście goli strzelając tylko dwa. Botafogo powinno sobie poradzić w tym meczu z drużyną przyjezdną i pewnie wygrać mecz.

Kolumbia , godz. 23:00, Milionarios – Jagueras De Cordoba, typ: 1, kurs: 1.20
Milionarios zajmuje w tabeli czwarte miejsce i nie przegrało u siebie ostatnich pięciu meczów. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami gospodarze wygrali 3:1. Goście słabo grają na wyjazdach- wygrali tylko jeden mecz z ostatnich pięciu. Gospodarze są faworytem meczu i powinni go bez żadnych problemów wygrać.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…