Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 4.06.

Pewniaki

Porcja pięciu Pewniaków na niedzielę. Liczymy na komplet skuteczności, bo nad selekcją dość długo pracowali nasi typerzy. Oto co mamy dla Was na dziś.

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, typ: Legia wygra przynajmniej jedną połowę, kurs: 1.36.
W obecności kompletu widzów wygrać jedną połowę z Gdańskiem to dla Legii pryszcz. Tym bardziej, że Lechia nie umie grać z presją i na wyjazdach prezentuje się znacznie gorzej niż u siebie.

Chojniczanka – Chrobry Głogów, typ: 1, kurs: 1.42.
W Chojnicach jeszcze mają nadzieję na awans, ale wiedzą, że nie są zależni tylko od siebie. Mimo wszystko muszą wygrać i liczyć na stratę punktów Zabrzan. Według nas – wygrają, ale do Ekstraklasy nie awansują

NBA: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, typ 1, kurs: 1.26.
Pewniak, bo Cavs w pierwszy meczu nie istnieli. Szybka gra GSW wykończyła obrońców tytułu, którzy nie mogli znaleźć recepty na liderów z Oakland. Typ raczej do podbicia jakiegoś kuponu. Jedyneczka.

French Open: Ramos A. – Djokovic N., typ: DW 0:3, kurs: 1.60.
Djokovic nie może tracić sił, bo przed nim jeszcze wiele gry. Znając Novaka, to będzie chciał to rozstrzygnąć szybko i bez niepotrzebnych nerwów. Stawiamy, że nie odda choćby seta Hiszpanowi.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce, typ: Korona strzeli przynajmniej jedną bramkę, kurs: 1.24.
Pogoń już na wakacjach i raczej nie zamuruje własnej bramki, bo nie ma kim. Koronę stać na jedną bramkę w Szczecinie, dlatego uważamy, ten typ za bardzo prawdopodobny.

 Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku.