Typy na dziś: Pewniaki na piątek 11.03.

Zapraszamy na Pewniaki na piątek i życzymy powodzenia!

Piłka nożna – Włochy, godz. 20:45, Juventus – Sassuolo, Typ: 2 (+2.5), Kurs: 1.23
Sassuolo jest ostatnio w świetnej formie, wygrało z Milanem, Lazio i Empoli. Juventus też w rewelacyjnej, Buffon pobija rekordy minut bez gola. Ale z Sassuolo Starej Damie zawsze się ciężko grało a myślami są zapewne przy rewanżowym meczu z Bayernem. Pogromu nie będzie.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Eindhoven – Volendam, Typ: 1x, Kurs: 1.25
Obie drużyny są w czołówce, Eindhoven na 3. a Volendam na 6. miejscu, jednak dzieli je aż 12 punktów różnicy. Gospodarze są w świetnej formie a na własnym boisku przegrali tyko jeden mecz. Goście z kolei na wyjazdach spisują się bardzo słabo i dziś o punkty będzie im ciężko.

Piłka nożna – Turcja, godz. 19:00, Trabzonspor – Mersin, Typ: 1x, Kurs: 1.25
Goście znajdują się w strefie spadkowej natomiast Trabzonspor dosyć niespodziewanie zaledwie dwa miejsca i 7 punktów nad strefą i aby nie skomplikować sobie sytuacji nie mogą dziś przegrać. U siebie grają solidnie a Mersin na wyjazdach bardzo słabo i goście nie powinni wywieźć 3 punktów.

Piłka nożna – Czechy, 20:15, Slavia Praga – Zlin, Typ: 1, Kurs: 1.30
Slavia walczy w tym sezonie o udział w pucharach. Czai się tuz za premiowanymi miejscami i udanie rozpoczęła wiosenną rundę. Tego samego nie może powiedzieć sklasyfikowany na 10. miejscu Zlin. Cztery mecze i cztery wyraźne porażki to ich tegoroczny bilans. Slavia powinna wygrać bez problemu.

Tenis – Puebla, godz. 17:00, B.Becker – J.Souza, Typ: 1, Kurs: 1.22
Ćwierćfinał meksykańskiego Challengera. Brazylijczyk powinien być łatwym łupem dla doświadczonego Niemca ponieważ preferuje on grę na clay’u a ten turniej jest rozgrywany na twardej nawierzchni. W dodatku Becker jest w niezłej formie, pokonał niedawno m.in. S. Johnsona.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…