Typy na dziś: Pewniaki na sobotę 5.03.

Pewniaki na sobotę zwarte i gotowe. Grajcie z nami! Powodzenia i wielkich wygranych!

Piłka nożna – Polska, godz. 20:30, Legia – Górnik, Typ: 1, Kurs: 1.25
Legia po ostatnim łomocie od Termalici bedzie się chciała zrehabilitować przed własną publicznością. Okazję do tego ma idealną bo do Warszawy przyjeżdża najgorsza drużyna ligi. Legioniści dwa razy z rzędu nie zlekceważą rywala i odniosą pewne zwycięstwo.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Manchester City – Aston Villa, Typ: 1, Kurs: 1.22
Manchesterowi City coraz bardziej oddala się mistrzostwo Anglii. Jeśli nie chcą pogrzebać całkiem swoich szans muszą w końcu, po 3 porażkach, zdobyć 3 punkty. Dziś staną przed świetną szansą bowiem Aston Villa jest ostatnia w tabeli i zdecydowanie odstaje od reszty stawki.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Leeds – Bolton, Typ: 1x, Kurs: 1.25
Spotkanie drużyn z dolnych rejonów Championship. Leeds ma lekką przewagę nad strefą spadkową, w której znajduje się Bolton. Goście nie wygrali w tym sezonie jeszcze na wyjeździe a Leeds spisuje się u siebie solidnie i dziś gospodarze nie przegrają.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 16:00, Real Madryt – Celta Vigo, Typ: 1, Kurs: 1.30
Drużyny te dzielą tylko 3 pozycje ale za to spora różnica punktowa. Celta to chimeryczna drużyna a do tego Królewscy maja na nich patent. Gospodarze będą chcieli kibicom wynagrodzić porażkę w derbach i pewnie pokonają rywala.

Hokej – Belgia , godz. 18:00, Club Brugge – St. Truiden, Typ: 1, Kurs: 1.19
Lider podejmuje 13. drużynę tabeli. Drużyna z Brugii jest bardzo niegościnna, na 14 spotkań u siebie wygrali 13. Goście z kolei mają probelmy ze skutecznością w meczach wyjazdowych i dziś nie mają większych szans w starciu z liderem.