Typy na dziś: Pewniaki na środę 15.06.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Francja – Albania, typ: 1, kurs: 1.22
Francuzi przeciwko walecznej Rumunii zwycięstwo wyszarpali w samej końcówce. Albania bramkę straciła na samym początku i ciężko było jej coś ugrać swoją taktyką opartą na defensywie. Dziś po Albańczykach niczego innego niż murowanie bramki się nie spodziewamy i tylko kwestią czasu kiedy ten mur przebiją Francuzi.

Piłka nożna – ME, godz. 15:00, Rosja – Słowacja, typ: 1x, kurs: 1.34
Rosjanie w doliczonym czasie uratowali remis w meczu z Anglikami. Trzeba przyznać, że po stracie bramki potrafili zepchnąć Brytyjczyków do obrony. Słowacja przegrała z przeciętną Walią i widać, że sam Hamsik to za mało. Rosja to bardzo zdyscyplinowany zespół, a słowaccy obrońcy mogą mieć spore problemy z potężnym napastnikiem Dzyubą. Naszym zdaniem Słowacja nie ma większych szans w tym spotkaniu.

Piłka nożna – Białoruś, godz. 19:00, FC Mińsk – Slutsk, typ: 1, kurs: 1.30
Gospodarze są na 5. miejscu, goście natomiast znajdują się w strefie spadkowej na przedostatnim miejscu. Slutsk w 7 wyjazdowych spotkaniach zdobył tylko 3 bramki co przełożyło się na zaledwie 2 punkty. Trzy ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami padły łupem gospodarzy, a Slutsk jeszcze nigdy nie zdobył gola w Mińsku. Gospodarze powinni wygrać ten mecz bez problemu.

Tenis – Halle, godz. 14:30, J.Sousa – D.Thiem, typ: 2, kurs: 1.28
Ten sezon zdecydowanie należy do Thiema. Do turniejowych triumfów na twardej nawierzchni i cegle dorzucił w poprzednim tygodniu zwycięstwo na trawie, choć trzeba przyznać, że właśnie na tej nawierzchni ma największe braki. Sousa to typowy gracz kortów ziemnych i za trawą niespecjalnie przepada. Bilans bezpośrednich spotkań zdecydowanie na korzyść Austriaka i to właśnie on wygra ten mecz.

Tenis – Londyn, godz. 12:30, B.Paire/S.Wawrinka – J.Murray/B.Soares, typ: 2, kurs: 1.36
Pierwsza runda deblowego turnieju w Londynie. Wawrinka z Paire grają ze sobą w deblu od czasu do czasu, jednak jak wiadomo obaj skupiają się na singlu. Ich rywale Murray i Soares to typowi debliści. Wcześniej grali z innymi partnerami, a od tego sezonu tworzą regularną parę. Turnieje na kortach ziemnych nie były najlepsze w ich wykonaniu jednak wcześniej na szybszej twardej nawierzchni grali znakomicie i wygrali Australian Open. Stawiamy na większe doświadczenie w deblu pary Murray/Soares i ich pewne zwycięstwo.