Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 15.11.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Hokej – Czechy, godz. 18:00, Kometa Brno – Pardubice, typ: 1, kurs: 1.30
Kometa nie przegrała u siebie w tym sezonie ligowym i zajmuje pozycję lidera. Pardubice tułają się w ogonie tabeli z wyjątkowo słabym bilansem w meczach wyjazdowych. 8 porażek i 2 zwycięstwa po dogrywkach. Gospodarze wygrali 4 z ostatnich 5 meczów przeciwko gościom rozgrywanych na własnym lodowisku. Uważam, że dziś wygrają to spotkanie.

Hokej – Czechy, godz. 17:00, Vitkovice – Litvinov, typ: 2 (+1.5), kurs: 1.28
Litvinov zajmuje 3. miejsce w tabeli, natomiast Vitkovice znajdują się w strefie spadkowej. Co prawda gospodarze całkiem nieźle spisują się w meczach u siebie, lecz wygrywają głównie z zespołami z dolnej części tabeli. Litvinov przegrał tylko 3 z dotychczasowych 10 spotkań wyjazdowych. Dlatego uważam, że z handicapem na gości mamy pewniaka.

Hokej – Czechy, godz. 17:30, Chomutov – Trinec, typ: 2 (+1.5), kurs: 1.28
Trinec jest najlepiej spisującą się drużyną w delegacjach w całej lidze. Chomutov spisuje się całkiem nieźle w spotkaniach u siebie, lecz tylko 4 z 11 meczów w domu wygrali bez dogrywki.

Koszykówka – Champions League, godz. 18:30, Bakken Bears – Frankfurt, typ: 2, kurs: 1.18
Gospodarze przegrali wszystkie dotychczasowe mecze w Eurolidze. Mocno niekorzystnie wygląda też ich bilans punktowy: 239-329. Goście wygrali dwa bezpośrednie mecze rozgrywane przeciwko drużynie Bakken Bears. Uważam, że dziś będzie podobnie.

Koszykówka – Liga Mistrzów, godz. 18:00, Mornar Bar – Avellino, typ: 2, kurs: 1.22
Mornar Bar wygrał tylko 2 dotychczasowe mecze w Lidze Mistrzów, lecz były to spotkania z drużynami z 2 ostatnich miejsc w tabeli. Avellino wygrało 4 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych. Uważam, że dziś będzie podobnie.