Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na czwartek 07.04.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Liga Europejska, godz. 21:05, Atl. Bilbao – Sevilla, typ: 1, kurs: 2.15
Atl. Bilbao nie przegrał siedmiu ostatnich spotkań w europejskich pucharach, pięć z nich wygrał i dwa zremisował. Goście natomiast, spisują się bardzo źle na wyjazdach. Nie wygrywają ani w lidze hiszpańskiej, ani też w wyjazdowych meczach pucharowych. Jeśli chodzi o puchary, Sevilla cztery mecze zremisowała, a jedno spotkanie przegrała. Goście nie prezentują się tak dobrze jak w zeszłym sezonie i Baskowie mogą wygrać ten mecz, tym bardziej, że wygrali pięć ostatnich meczów z nimi na San Mames. Mając to na uwadze, stawiamy na zwycięstwo gospodarzy.

Hokej – Słowacja, godz. 17:00, Zvolen – Nitra, typ: 1, kurs: 2.15
Będzie to szóste, półfinałowe spotkanie między tymi drużynami w fazie play off. Po pięciu meczach stan rywalizacji wynosi 3:2 dla gospodarzy. Zvolen dwukrotnie pokonał Nitre na wyjeździe i raz wygrał na własnym lodowisku. W ostatnim meczu wyjazdowym Zvolen wygrał z Nitrą aż 5:2. Wszystko na to wskazuje, że gospodarze wykorzystają atut własnego lodowiska i wygrają po raz czwarty.

Hokej – Finlandia, godz. 17:30, Tappara – Karpat, typ: 1, kurs: 2.35
Po trzech meczach półfinałowych w fazie play off, Tappara prowadzi 2:1. W pierwszym meczu gospodarze wygrali na wyjeździe 3:1, następnie pokonali u siebie Karpat 4:1. W ostatnim meczu Karpat pokonał Tappare 4:1. Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, w którym gospodarze mogą ponownie wykorzystać atut własnego lodowiska, dlatego też stawiamy na ich zwycięstwo.

Hokej, Włochy – Serie A – Play off finał, godz. 20:00, Ritten – Valpusteria, typ:1, kurs: 1.95
Drużyna gospodarzy zajęła pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym, natomiast goście uplasowali się na drugim miejscu. Obie drużyny dotarły do finału, wygrywając wszystkie swoje mecze w półfinałach. Po dwóch meczach w fazie finałowej jest remis (1:1). Gospodarze, pierwszy mecz u siebie przegrali w karnych, ale kolejny, wyjazdowy wygrali aż 4:1. Stawiamy, że Ritten nie popełni takich błędów jak w pierwszym meczu u siebie i wygra ten mecz.

Hokej, Rosja – VHL – Play off półfinał, godz. 16:30, Izhewsk – Tver, typ:1, kurs: 2.10
Będzie to szóste spotkanie pomiędzy tymi drużynami w fazie Play Off. Jak na razie, po pięciu spotkaniach, gospodarze prowadzą 3:2. Ciekawostką jest to, że w sezonie zasadniczym gospodarze uplasowali się dopiero na 10. pozycji, natomiast goście zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu. Już w poprzednim meczu niewiele brakowało, aby do finału awansowała drużyna Izhewska, ponieważ przegrała dopiero w dogrywce (1:2). Jeżeli gospodarze nie wygrają tego meczu to w decydującym, siódmym spotkaniu mogą nie sprostać drużynie Tver.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.