Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 03.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – III Liga – Gr. III, godz. 16:30, Rekord B.Biała – Górnik Zabrze II, typ: 1, kurs: 1.95

Po sześciu kolejkach Rekord zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Po serii spotkań bez porażki, gospodarze w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe w Pawłowicach Śląskich 1:2. Rezerwy Górnika Zabrze zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Faworytem meczu są gospodarze, którzy ostatnio mają dodatni bilans spotkań z Górnikiem. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Dania – III Liga Gr. I, godz. 15:00, Thisted FC – Jammerbugt, typ: 1 HT, kurs: 1.90

Gospodarze po czterech kolejkach prowadzą z kompletem punktów. Na uwagę zasługuje fakt, iż Thisted strzelił w tych meczach dziesięć goli tracąc tylko jedną bramkę. Goście zajmują piąte miejsce z dorobkiem czterech punktów. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy powinni bez problemu wygrać to spotkanie. Typuję, że Thisted będzie prowadzić do przerwy.

Polska – III Liga Gr. IV, godz. 17:00, Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski, typ: 1, kurs: 1.90

Avia, po serii meczów bez porażki, w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z Unią Tarnów 1:2. Po pięciu kolejkach gospodarze zajmują trzecie miejsce z dorobkiem dwunastu punktów i tracą tylko jeden punkt do pierwszej Garbarni. Goście to typowy średniak i będzie im bardzo trudno zdobyć chociażby jeden punkt. Stawiam na zwycięstwo Avii Świdnik.

Anglia – League Two, godz. 16:00, Notts County – Grimsby, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze zajmują jedenaste miejsce z siedmioma punktami, natomiast goście dwunaste i mają o jeden punkt mniej. Mecz powinien być wyrównany i możliwy jest rezultat remisowy. Ja stawiam na przedział bramkowy 2-3.

Hiszpania – II Liga, godz. 18:00, Almeria – Rayo Vallecano, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Po dwóch kolejkach Almeria zajmuje przedostatnie miejsce z jednym punktem po remisie z Cadiz 1:1. W drugim meczu Almeria przegrała na wyjeździe z Realem Oviedo 0:2. Goście również mają jeden punkt, ale wyprzedzają gospodarzy tylko lepszą różnicą bramek. Mecz powinien być wyrównany i drużyny powinny strzelić bramki. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…