Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na sobotę 10.06.

Przed Wami ryzykowne typy, w których dziś mamy miks dyscyplin. Dodaliśmy bejsbol, piłkę nożną, tenis i siatkówkę. Powodzenia!

French Open: Ostapenko – Halep, DW 0:2, kurs: 1.89
Finał pań w Paryżu zostanie zdominowany prze Halep. Oglądaliśmy kilka meczów Ostapenko i możemy powiedzieć, że wygrywała ostatnio głównie dzięki słabości rywalek. Halep to inna, wyższa liga i udowodni to dziś na korcie Philippe’a Chartiera.

MLB: Washington Nationals – Texans Rangers, typ: 1 (-1.5), kurs: 2.00 (godz. 18:00)
Dziś w nocy stołeczni bejsboliści nas zawiedli, ale przez to, że nastąpiła zmiana pitchera. Dziś na górce miotacza w ekipie ze stolicy USA ma wystąpić Gio Gonzalez, który ma bilans 5:1. To gwarantuje wygraną gospodarzy, nawet z handicapem -1.5 ranów.

Norwegia – Czechy, typ: 2, kurs: 2.75.
Jeśli Czesi chcą myśleć o grze na mundialu musza wygrać z Norwegią. Poprzeczka nie jest zawieszona wysoko, dlatego uważamy, że trzy punkty w tym meczu zgarną goście, którzy mają większą motywację, a ta w sporcie jest kluczowa.

Szkocja – Anglia, typ: 2, kurs: 1.70.
W wielkiej wojnie na Wyspach faworyta widzimy w Anglii. Mają lepszy skład, groźniejszych napastników i uważamy, że pokażą to na boisku. Dodajmy, że Szkocja nie wygrała z Anglią żadnego meczu u siebie.

Liga Światowa: Brazylia – Polska – 1 (-1.5), kurs: 1.78
Brazylia leje wszystkich jak chce. Owszem rozdaje po secie bardziej wymagającym rywalom (Włosi), ale nie ma problemów z wygrywaniem. Dziś pokonają Polaków różnicą przynajmniej 2 setów.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…