Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na środę 16.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach niż inne. Powodzenia.

Puchar Polski, godz. 18:30, Legia – Zawisza, typ: 1 ( – 1 ), kurs: 1.90
Priorytetem Legii na ten sezon na pewno jest mistrzostwo Polski. Na 100 – lecie klubu gospodarze będą chcieli zdobyć dublet tj. mistrzostwo i puchar. Aby tak się stało gospodarze muszą pokonać w kolejnej rundzie pucharu Polski Zawiszę Bydgoszcz. Jak na razie nie wiemy w jakim składzie Legia rozpocznie ten mecz, być może trener gospodarzy desygnuje kilku zmienników mająć na uwadze nadchodzący mecz w lidze z Lechem Poznań. Mimo wszystko gospodarze dysponują wyrównanym składem i nawet zmiennicy powinni sobie bez problemu poradzić. Legia, przed własną publicznością, będzie chciała pewnie wygrać mecz i załatwić awans już w pierwszym spotkaniu, aby mecz rewanżowy był tylko i wyłącznie formalnością. Mając na uwadze potencjał w ataku gospodarzy można zaryzykować, że Legia wygra mecz różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Hokej – Rosja, godz. 15:00, Magnitogorsk – Novosibirsk, typ: 1, kurs: 1.85
Kolejne spotkanie między tymi drużynami w play off. Po czterech meczach gospodarze prowadzą 3:1 i mają bardzo duże szanse na awans do kolejnej rundy. Goście na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będą robić wszystko aby ten mecz zakończyć zwycięsko. My jednak uważamy, że gospodarze powinni wykorzystać atut własnego lodowiska i wygrać po raz czwarty.

Portugalia – II liga, godz. 17:00, Benfica B – Farense, typ: 1, kurs: 2.05
Obie drużyny walczą przed spadkiem i nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Druga drużyna Benfici zajmuje miejsce zagrożone spadkiem i traci do Farense trzy punkty. Jest to bardzo ważny mecz dla układu dolnej części tabeli. W przypadku zwycięstwa gospodarze zrównają się punktami z Farense. Atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna z Lizbony i wygrać ten mecz.

AFC Cup, godz. 10:30, Ayeyawady – Bengaluru, typ: 1, kurs: 2.00
Gospodarze, w swojej grupie klubowego pucharu Azji, zajmują drugie miejsce z dorobkiem trzech punktów. Goście jak dotąd w tych rozgrywkach przegrali dwa mecze i mają zerowy dorobek punktowy. Mecze z udziałem tych drużyn są wyrównane, ale to gospodarze są faworytem meczu i powinni go nieznacznie wygrać.

Hokej- Czechy, godz. 18:00, Liberec – Chomutov, typ: 1 over 3.5, kurs: 1.90
Będzie to pierwsze spotkanie między tymi drużynami w fazie play off (ćwierćfinał). W 1/8 play off goście okazali się lepsi od Komety Brno (w meczach 3:1). Murowanym faworytem tego spotkania jest Liberec, który celuje nawet w mistrzostwo Czech. Niewykluczone, że gospodarze w tym spotkaniu zaaplikują gościom kilka bramek. My typujemy, że Liberec strzeli więcej niż trzy gole.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…