Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 26.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:00, BATE Borysów – Dundalk, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 2.45

BATE nie powinno mieć problemu z wygraniem tego meczu i awansem do dalszej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. W przypadku gości niewiele brakowało, aby nie grali w tej rundzie, albowiem awansowali tylko z uwagi, że strzelili więcej bramek na wyjeździe niż ich przeciwnik – islandzki Hafnarfjordur (1:1, 2:2). BATE powinno wygrać ten mecz i to przewagą kilku bramek. Stawiam, że gospodarze strzelą bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:15, V. Pilzno – Karabach, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Nie będę oryginalny jeżeli powiem, że gospodarze są faworytami tego dwumeczu. Drużyna z Pilzna na papierze wygląda lepiej i byłaby duża niespodzianka, gdyby odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów w starciu z Karabachem. Mimo to gospodarze w żaden sposób nie powinni lekceważyć gości, ponieważ na wyjeździe nie będzie tak łatwo uzyskać korzystny rezultat. Stawiam, że w tym meczu wpadnie od 2 do 3 bramek.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, Ajax- PAOK, godz. 20:45, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Ajax u siebie w pierwszym meczu z PAOK musi się sprężyć, ponieważ drużyna grecka to nie są chłopcy do bicia i są w stanie wyeliminować nawet wielki Ajax. Zwłaszcza u siebie Ajax powinien wykorzystać atut własnego boiska i wygrać, najlepiej nie tracąc gola. W przeciwnym razie w rewanżu będzie bardzo ciężko i może dojść do niespodzianki. Stawiam na przedział bramek 2 do 3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:00, Sparta Praga – Steaua, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Sparta musi w pierwszym meczu uważać, aby nie stracić bramki. Prażanie są faworytami i powinni ten mecz wygrać, ale czy awansują to się okaże dopiero w rewanżu. Rumuni to już nie ta drużyna, która miała w swoich szeregach znanych piłkarzy i walczyła o fazę grupową Ligi Mistrzów. W rumuńskiej lidze widać nową fale drużyn, które wcześniej były mnie znane. Moim zdaniem powinny wpaść gole, a konkretnie od 2 do 3 goli.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz.20:45, Szachtar – Young Boys, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Szachtar będzie walczył jak co sezon o fazę grupową Ligi Mistrzów i wszystko na to wskazuje, że może ten cel osiągnąć, biorąc pod uwagę potencjał kadrowy tej drużyny. W meczu z Young Boys powinni sobie bez problemu poradzić, chociaż w rewanżu będzie już ciężej uzyskać korzystny rezultat. Typuję, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.