Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 28.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Peru – I Liga, godz. 20:15, Union Comercio – Cesar Vallejo, typ: 1, kurs: 2.00

Union po czterech kolejkach zgromadził dziesięć punktów i zajmuje drugie miejsce. Gospodarze ustępują liderowi Huancayo tylko gorszą różnicą bramek. Goście zajmują trzecie miejsce od końca z dorobkiem dwóch punktów. W meczach wyjazdowych spisują się słabo i tracą dużo bramek. W dwóch meczach wyjazdowych stracili sześć bramek. Wszystko wskazuje na to, że Union wygra trzeci mecz z rzędu. Stawiamy na zwycięstwo Union Comercio.

Singapur – Puchar, godz. 14:00, Albirex Niigata – Geylang, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Będzie to ćwierćfinałowe spotkanie w którym lider singapurskiej S- League Albirex Niigata będzie podejmował drużynę Geylang. Należy dodać, że goście w 1/8 pokonali u siebie Warriors 2:1. W lidze Geylang zajmuje szóste miejsce i po trzech porażkach z rzędu wygrał na wyjeździe z Home Utd 2:1. W lidze Albirex w pięciu ostatnich meczach nie przegrał z Geylang, w tym trzy mecze zakończyły się jego zwycięstwem bez straty gola. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Tenis – Wimbledon, godz. 17:30, C. Wozniacki – S. Kuznetsova, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.20

Faworytką tego spotkania jest Wozniacki, ale mecze z udziałem tych tenisistek zawsze należały do wyrównanych i zaciętych. Obie tenisistki grają ostatnio nierówno i trudno wyrokować która z nich zakończy spotkanie zwycięstwem. Typujemy, że spotkanie będzie wyrównane i zakończy się w trzech setach.

Tenis – Wimbledon, godz. 16:00, M. Puig – J. Konta, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.20

Obie tenisistki bardzo dobrze wypadły na turnieju w Eastbourne, gdzie dotarły do półfinału. Puig w półfinale przegrała z Cibulkovą 0:2, natomiast Konta uległa Pliskovej 1:2. Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. My typujemy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 18:00, Kapaz – Dacia Kiszyniów, typ: X HT, kurs: 1.95

Pierwsze spotkanie kwalifikacji Ligi Europejskiej między tymi drużynami. Faworytem dwumeczu wydaję się być drużyna z Kiszyniowa, ale w tym pierwszym meczu będzie jej bardzo ciężko uzyskać dobry rezultat. Remis będzie dla gości dobrym rezultatem a zwłaszcza ten bramkowy. My typujemy, że do przerwy będzie remis.