Typy na dziś – Singiel: Midtjylland – Odense

Typy na dziś – Singiel: Midtjylland – Odense
Oceń

Singla na piątek 7. dzień grudnia zagramy w duńskiej Superlidze, w której dziś zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie 19. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Midtjylland pokona na własnym stadionie Odense i tym samym zrówna się punktami z liderującą FC Kopenhagą. Gospodarze na dziewięć domowych spotkań, wygrali aż osiem razy i ani razu nie przegrali. Goście słabiej prezentują się na wyjazdach, bo w dziewięciu pojedynkach na obcych stadionach mają bilans 3-2-4, czyli przeciętnie. 

Midtjylland wygrał na MCH Arena z Odense sześć razy z rzędu. Ostatni raz drużyna z Herning straciła punkty z tym rywalem w kwietniu 2014 roku.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu muszą to spotkanie wygrać, aby nadal być w ligowej czołówce. Mimo iż Odense jest również wysoko w tabeli (3. miejsce), to tak naprawdę sportowo więcej jakości jest po stronie gospodarzy. Nawet bez najlepszego strzelca drużyny Paula Onuachu (pauzuje za kartki), Midtjylland powinno zgarnąć komplet punktów.

UWAGA! Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Midtjylland – Odense, typ: 1, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…