Typy na dziś: Singiel na sobotę 30.04.

Typy na dziś

Wczoraj mogliśmy się cieszyć z zarobionych pieniędzy, dzięki bramkom w meczu Waregem z Oostende w lidze belgijskiej. Dzisiaj na singla dnia zapraszamy Was na tenisowy mecz w Istambule. Grajcie z nami, powodzenia!

Półfinałowe spotkanie turnieju ATP w tureckim Stambule. Schwartzman rozgrywa bardzo dobry turniej. Wyeliminował po kolei: bardzo dobrego ziemnego tenisistę Bagnisa, gracza o wyrobionej renomie, chociaż w trochę słabszej formie Tomica i mającego bardzo dobry okres Dzumhura. Już w poprzednich sezonach pokazywał przebłyski formy wróżące mu niezłą karierę i na pewno 87. miejsce jakie zajmuje w rankingu nie odpowiada jego możliwościom. Delbonis wyeliminował w poprzedniej rundzie Ramosa, co musi budzić szacunek jednak stawiamy, że będzie to zacięte spotkanie. Obaj tenisiści spotkali się w lutym tego roku w Sao Paolo i chociaż góra okazał się Delbonis, to sam mecz był wyrównany. Skończyło się na trzech setach, a Schwartzman wygrał pierwszego seta. Naprawdę ciężko wskazać faworyta spotkania, a trzygemowy handicap dla Schwartzmana wydaje się być dużym i warto go zagrać.

Tenis – Istanbuł, godz. 18:00, D. Schwartzman – F. Delbonis, typ: 1 (+3.5 gema), kurs: 1.83

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.