Typy na EURO 2016: Anglia – Islandia

Typy na mecz 1/8 finału Euro 2016, spotkanie Anglia – Islandia. Drugi dzisiejszy i zarazem ostatni mecz 1/8 turnieju Euro 2016 rozegrany zostanie o godz.21:00 w Nicei na Stade de Nice.

Oba zespoły awansowały do 1/8 ze swoich grup z drugich miejsc. O ile dla Islandii, która debiutuje w finałach mistrzostw Europy, wyjście z grupy z drugiego miejsca z 5 punktami na koncie należy uznać za bardzo duży sukces tej drużyny, o tyle wynik Anglików jest rozczarowujący dla kibiców tej reprezentacji. Mówiąc krótko, Anglicy nie zachwycili w meczach grupowych i teraz przyszedł czas na to, aby zagrać na znacznie wyższym piłkarskim poziomie, na jaki na pewno stać tą drużynę. Przypominamy, że Anglia wygrała wszystkie 10 spotkań w swojej grupie eliminacyjnej do Euro 2016.

Awans do ćwierć finału Euro to obowiązek drużyny selekcjonera Roya Hodgsona i jego piłkarze prowadzeni przez Wayne’a Rooney’a zrobią wszystko, aby losy tego pojedynku rozstrzygnąć w regulaminowym czasie gry, ponieważ jeśli tego nie zrobią w ciągu 90 minut, to Islandczycy zamurują bramkę w dogrywce, aby doprowadzić do rzutów karnych, co doskonale wiemy jak może się zakończyć dla faworytów, jakimi niewątpliwie jest zespół Anglii. Podbijamy nasz kurs na zwycięstwo Anglików underem bramkowym, wierząc, że więcej jak trzech bramek w tym spotkaniu nie zobaczymy. Powodzenia!

Euro 2016, 27 czerwca, godz. 21:00, Anglia – Islandia, typ: 1 + under 3.5, kurs: 1.86

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!