Typy na ME w piłce ręcznej: Hiszpania – Węgry

Wczoraj Macedonia sprawiła sporą niespodziankę remisując z Norwegami, dzięki czemu szansa Polaków na udział w półfinale istotnie wzrosła. Warunkiem jest pokonanie Chorwacji. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce spotkań, czyli w środę, kiedy Francja zagra z Norwegią a Polska z silną i zawsze groźną Chorwacją.

Wracamy do dzisiejszych spotkań na ME. Hiszpania podrażniona ostatnią porażką z Duńczykami będzie się chciała odbudować wysokim zwycięstwem nad kolejnym rywalem. Na nieszczęście dla Węgrów, to im przyjdzie się z nimi spotkać w kolejnym meczu grupowym.

Szczypiorniści z Półwyspu Iberyjskiego wciąż są obok Danii najpoważniejszymi kandydatami z grupy 2 do awansu do półfinału ME. Warunkiem jest zwycięstwo w dwóch meczach grupowych jakie im pozostały. Pierwszy z tych meczy Hiszpania rozegra z Węgrami w hali 100-lecia we Wrocławiu dzisiaj o godz.18:15.

Dla Madziarów to nie są udane mistrzostwa. Trener Dujszebajew mocno odmłodził węgierski zespół, ale po tych meczach, które rozegrali na turnieju w Polsce, widać, że zasłużonego dla kieleckiego i polskiego szczypiorniaka trenera czeka jeszcze sporo pracy, aby jego zespół stał się równorzędnym rywalem dla takich drużyn jak Hiszpania, Dania czy Niemcy. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że Węgrzy nie załapią się nawet do turnieju kwalifikacyjnego na IO. Madziarzy powinni znacznie więcej ugrać w pierwszej fazie ME. Laszlo Nagy nie jest już tak skuteczny i tak dynamiczny jak w czasach kiedy był podstawowym zawodnikiem Barcelony. W meczu z Danią widać było, że w ofensywie Węgrzy nie bardzo mają pomysł na szczelną i twardą obronę Duńczyków. Swoje dołożył także Niklas Landin. A skoro już jesteśmy przy temacie bramkarzy, to Hiszpania ma naprawdę wyjątkowo skutecznego golkipera. Arpad Sterbik w meczu z Danią grał dłuższymi momentami na ponad 50% skuteczności (!) Przy takiej dyspozycji swojego bramkarza Hiszpanie nie muszą obawiać się Węgrów. Jeżeli swoje dołożą w polu: Entrerrios, Maqueda, Canellas, Tomas, Ugalde, Garcia czy Aguinagalde, to Węgrów czeka wysoka porażka.

Spotkanie Węgrów z Hiszpanią ma swój dodatkowy smaczek, bowiem prowadzący ekipę Madziarów trener Dujszebajew jest przecież naturalizowanym Hiszpanem, a jego syn Alex gra w drużynie narodowej Hiszpanii i na turnieju w Polsce pokazał się już kilkakrotnie z bardzo dobrej strony.

W drugim wtorkowym meczu grupowym, w którym Szwedzi zagrają z Danią. My zagramy tutaj na Danię (-3) po kursie 1.50. Powodzenia!

ME w piłce ręcznej mężczyzn, godz.18:15, Hiszpania – Węgry, typ: 1 (-4.5) kurs: 1.58

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…