Typy na piątkowe mecze Ekstraklasy


Przed nami druga kolejka rozgrywek najbardziej nieprzewidywalnej ligi świata, czyli polskiej Ekstraklasy. W pierwszej kolejce nie poszło nam najlepiej (a komu poszło:-)), ale liczymy, że w kolejnej odsłonie będzie lepiej.

Lechia zmierzy się dziś ze Śląskiem w meczu drużyn, które w pierwszej kolejce wygrały, a Wisła Kraków podejmie beniaminka z Legnicy. Będzie na pewno ciekawie, ale czy da się coś wygrać i zarobić? Zobaczymy późnym wieczorem.

Zobacz typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy TUTAJ.

I teraz UWAGA UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”