Typy na rzuty rożne: Ajax – AEK

Typy na rzuty rożne

Ajax w tym sezonie na własnym terenie wykonuje średnio aż 9 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.33 RR.

AEK natomiast w poprzednim sezonie wykonywał najwięcej rzutów rożnych w lidze. Goście średnio wykonywali 6.63 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijali średnio 2.6 RR.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy są w rewelacyjnej formie zwłaszcza na swoim terenie, gdzie średnio strzelają trzy bramki. Dzisiaj liczymy na mnóstwo sytuacji podbramkowych i oczywiście na over 8.5 rzutów rożnych.

Ajax – AEK, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy