Typy na rzuty rożne: Atalanta – Bologna

Typy na rzuty rożne

Atalanta na własnym terenie wykonuje średnio 7.79 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.07 RR. Gospodarze na 14 spotkań ligowych u siebie aż 11 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Bologna natomiast na wyjazdach wykonuje średnio 4.93 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5 RR.

Dwa z ostatnich  trzech spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyły się overem 12.5 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Atalanta – Bologna, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.51.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.