Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina

Typy na rzuty rożne

Atalanta na własnym terenie wykonuje średnio aż 7.69 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4 RR. Gospodarze na 16 spotkań ligowych u siebie 12 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Fiorentina natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 6.12 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.65 RR. Goście na 33 spotkania ligowe aż 26 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Ostatnie 6 z 7 meczów pomiędzy tymi drużynami kończyło się zawsze overem 10.5 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Atalanta – Fiorentina, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.61.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.