Typy na rzuty rożne: Aves – Boavista

Typy na rzuty rożne
Oceń

Aves na własnym terenie wykonuje średnio 7 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.50 RR. Gospodarze na 23 spotkania ligowe aż 17 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Boavista natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 4.10 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 9 RR. Goście na 11 spotkań w delegacji 8 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 15 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Aves – Boavista, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB