Typy na rzuty rożne: Freiburg – Paderborn

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Freiburg na własnym terenie wykonuje średnio 5.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 6.90 RR.

Paderborn natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 5.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala wykonać średnio 7 RR.

Paderborn na 18 spotkań ligowych 13 razy kończył je overem 10.5 rzutów rożnych. W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zobaczyliśmy aż 14 rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy przynajmniej 11 kornerów.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Freiburg – Paderborn, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.62.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.