Typy na rzuty rożne: Guimaraes – Rio Ave

Typy na rzuty rożne

Guimaraes wykonuje średnio 7.40 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 4.70 RR.

Rio Ave natomiast wykonuje średnio 4.20 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala wykonać średnio 4.30 RR.

Gospodarze na siedemnaście spotkań ligowych aż trzynaście razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych. W ostatnich dziewięciu spotkaniach między tymi drużynami wykonywano średnio ponad 12 rożnych na mecz.  Dodajemy, że Guimaraes wykonuje w lidze najwięcej kornerów.

Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 11 rzutów rożnych.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Guimaraes – Rio Ave, typ: powyżej 10 rzutów rożnych, kurs: 1.90.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…