Typy na rzuty rożne: Hull – Sheffield United

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Hull na własnym terenie wykonuje średnio 4.95 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4 RR.

Sheffield United natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 6.67 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.71 RR. Goście na 21 spotkań ligowych aż 16 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy 12 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10.

Hull – Sheffield United, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.