Typy na rzuty rożne: Metz – Rennes

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Metz wykonuje średnio 4.10 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5 RR.

Rennes natomiast wykonuje średnio 4.20 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.60 RR. Goście na siedem spotkań ligowych w delegacji aż sześć razy kończyli je wykonując poniżej 8.5 rzutów rożnych.

Metz na piętnaście spotkań ligowych aż jedenaście razy kończyli je wykonując poniżej 10.5 rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na maksymalnie 10 kornerów.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

Metz – Rennes, typ: poniżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.