Typy na rzuty rożne: Newcastle – Arsenal

Typy na rzuty rożne

Newcastle w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywał średnio 5.89 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 5.26 RR.


Arsenal natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonywał średnio 4.42 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 5.32 RR.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 14 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Newcastle – Arsenal, powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.61.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.


Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB