Typy na rzuty rożne: Śląsk – Górnik

Typy na rzuty rożne

Śląsk wykonuje średnio 5.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.20 RR.

Górnik natomiast wykonuje średnio 4.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 6.30 RR. Goście na jedenaście spotkań ligowych na wyjazdach aż dziewięć razy notowali over 10.5 rożnych.

Pięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami  kończyło się overem 10.5 rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Śląsk – Górnik, typ: powyżej 9 rzutów rożnych, kurs: 1.76.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.