Typy na rzuty rożne: Tottenham – Sheffield United

Typy na rzuty rożne

Tottenham wykonuje średnio 5.45 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6 RR.

Sheffield United natomiast wykonuje średnio 6.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.60 RR. Goście na jedenaście spotkań ligowych aż dziewięć razy kończyli je overem 10.5 rzutów rożnych.

Obie drużyny od początku sezonu notują bardzo wysokie overy rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Tottenham – Sheffield United, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama