Typy na rzuty rożne: West Ham – Leicester

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

West Ham wykonuje średnio 4.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.60 RR.

Leicester natomiast wykonuje średnio 6.40 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.30 RR.

West Ham na osiemnaście spotkań ligowych trzynaście razy kończyli je wysokimi overami rzutów rożnych. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 14 kornerów.

W związku z tym w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 rzutów rożnych.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA. Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

West Ham – Leicester, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.58.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.