Typy na rzuty rożne: Wigan – West Brom

Typy na rzuty rożne

Wigan wykonuje średnio 5.60 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.30 RR.

West Brom natomiast wykonuje średnio 6.10 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.20 RR.

Obie drużyny w tym sezonie bardzo często notują wysokie overy rzutów rożnych. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się overem 9.5 rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów kornerów.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Wigan – West Brom, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Nowy bonus w Fortunie! https://tylkopilka.pl/nowy-bonus-w-fortunie/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama