Typy na tenis: Dubel na poniedziałek 15.08

Typy na asy niestety nie sprawdził się. Del Potro, który we wcześniejszych 5 meczach posłał o 30 asów więcej niż Murray w finale zaserwował ledwie 3 asy, przy 10 Szkota.. No, ale takie zakłady zawsze obarczone są pewnym ryzykiem.

Tenisiści wracają do rywalizacji w turniejach ATP i WTA. Przed nami bardzo prestiżowa impreza w Cincinnati. Przed rokiem wśród panów triumfował Roger Federer, natomiast rywalizację pań wygrała Serena Williams.

Spotkanie Benneteau – Ferrer zaplanowano na godzinę 17:00. natomiast Zhang i Tsurenko powinny wyjść na kort ok. godz. 21:30.

Pozycja 1: Julien Benneteau – David Ferrer 2 @1,29

W ostatnim meczu Ferrer zawiódł, niespodziewanie przegrał z Donskoyem. Nie wierzę jednak, że może wtopić mecz z Benneteau.

Francuz w singlu gra zwyczajnie przeciętnie. Oczywiście ma już swoje lata, to bardzo solidny zawodnik, jednak dużo większe sukcesy święcił w grze podwójnej. W tym roku bilans Juliena to 10/15.

Ferrer nie rozgrywa wybitnego sezonu, ale bilans 28/17 przy wynikach Benneteau wygląda bardzo dobrze. Hiszpan 2 lata temu wystąpił w Cincinnati w finale, ulegając Rogerowi 1-2. Jeśli tylko będzie regularny, narzuci swój styl, to wątpię, aby Francuz wytrzymał tempo wymian.

Kurs może nie jest zachwycający, ale wystawiony prawidłowo – Benneteau nie powinien zagrozić Ferrerowi.

Pozycja 2: Shuai Zhang – Lesya Tsurenko 1 @1,70

Zacznę może od Tsurenko, która po świetnym ubiegłym sezonie w tym notuje wyraźny regres formy.

Bilans Ukrainki 12/15, na hardzie 3/6. Ostatni występ zanotowała 1,5 miesiąca temu, na trawie.

Zhang w tym sezonie legitymuje się świetnym bilansem gier na betonie – 22/7. Najlepszy wynik osiągnęła podczas Australian Open, gdzie dotarła aż do ćwierćfinału, wcześniej przebijając się przez kwalifikacje (pokonała po drodze m.in. Halep i Keys).

Chinka potrafi grać agresywnie, całkiem nieźle podaje. Preferuje grę na hardzie, Tsurenko lepsze wyniki osiąga w hali.

Uważam, że Shuai jest tutaj faworytką. Dyspozycja Ukrainki to spory znak zapytania. Będzie to jej pierwszy, oficjalny mecz na betonie od ponad 4 miesięcy. Zhang brała udział w Igrzyskach Olimpijskich, w pierwszej rundzie pokonała Bacsinszky co było sporą niespodzianką. Dodatkowo Chinka przeszła w Cincinnati przez kwalifikacje, pokonując łatwo Crawford i Larsson. Miała więc okazje, aby zapoznać się z nawierzchnią, co także jest ważnym elementem. Myślę, że zdoła pokonać Tsurenko.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,19

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.