Typy na tenis: Dubel na wtorek 1.03.

Zapraszamy do dubla z tenisa na wtorek. Fajne AKO, więc można pograć, a szansa na wejście bardzo duża. Powodzenia!

Pozycja 1: Francesca Schiavone v Kirsten Flipkens, typ: 2 @1,55

Mecz zapowiada się jednostronnie – przynajmniej w mojej ocenie. Prawda jest taka, że Schiavone swoje lata już ma i największe sukcesy za nią. O ile na mączce jeszcze prezentuje się nieźle tak już na betonie notuje fatalne rezultaty. Jej bilans na hardzie w latach 2012/2016 to 37-61. Ostatni sezon 5-15. Flipkens w tym roku bilans 8-3 ma betonie. Gra bardzo widowiskowy tenis, potrafi skończyć przy siatce, dysponuje świetnym slicem bekhendowym, który na szybszych nawierzchniach robi robotę. Bilans h2h 4-2 na korzyść Belgijki, ostatnie 3 spotkania padły jej łupem. Kirsten dużo pewniej serwuje, Włoszka ma w tym elemencie problemy – zwłaszcza z drugim podaniem, które Belgijka powinna śmiało atakować. Przewiduje czwarte z rzędu zwycięstwo Flipkens.

Pozycja 2: Olga Govortsova v Caroline Wozniacki, typ: 2 @1,17

Do dubla na dokładkę Wozniacki. Karolina zapowiada tutaj walkę o triumf w turnieju. Forma przyzwoita, na Govortsovą spokojnie wystarczy. Olga jest w słabiutkiej
dyspozycji, zupełnie nie potrafi się odnaleźć na korcie. Nie ma sensu nic więcej dodawać, Woźniacka powinna pewnie zwyciężyć.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 1,81.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.