Typy na tenis: Dubel na wtorek 28.06

Kohlschreiber niestety zawiódł totalnie i odpadł już w 1. rundzie. Dobrą informacją jest za to brak deszczu i wszystko odbywa się jak na razie zgodnie z planem.

Na dziś proponuję dubel na spotkania Pań. Polka rozpocznie swój mecz ok. 16:30, Puig z Kontą powinny wyjść na kort ok. 16:00.

Pozycja 1: Agnieszka Radwańska – Kateryna Kozlova over 16,5 @1,65

Kozlova znajduje się obecnie na najwyższym miejscu w karierze, jest 97. rakietą świata. W tegorocznym sezonie trawiastym legitymuje się bilansem 4/2. Zdołała w dwóch setach pokonać groźną Ostapenko.

Aga odpadła w 1 r. w Birmingham, a następnie osiągnęła ćwierćfinał w Eastbourne. Te wyniki nie napawają optymizmem. Sam Dawid Cel, drugi trener Polki i jednocześnie jej partner życiowy wypowiadał się w mediach, że nie jest zadowolony z przygotowania Radwańskiej do Wimbledonu.

Tak naprawdę Polka ma coraz trudniej wygrywać regularnie mecze bowiem młodsze pokolenie, które z impetem wchodzi na tenisowe salony, praktykuje tenis siłowy. Aga oczywiście przeciwstawia się znakomitą techniką, antycypacją, czuciem piłki, ale to niestety okazuje się za mało.

Kozlova to solidnie zbudowana tenisistka, której siły nie brakuje. Uważam, że stać Ukrainkę na ugranie 5 gemów. Jeśli tylko presja nie zwiąże jej nóg to jest w stanie nawiązać walkę z „Isią”.

Pozycja 2: Monica Puig – Johanna Konta over 21,5 @1,87

Niewielką faworytką jest reprezentantka gospodarzy, ale spotkanie nie zapowiada się na jednostronny pojedynek.

Obie przed tygodniem dotarły do półfinału turnieju w Eastbourne. Konta pokonała po drodze m.in. Kvitovą i Makarovą, Puig z kolei okazała się lepsza od Wozniacki i Mladenovic.

Brytyjka gra mocno, uderza płasko i bazuje w głównej mierze na sile. Portorykanka lepiej pracuje na nogach, częściej zmienia tempo uderzeń. W ich jedynym jak dotąd spotkaniu Konta zwyciężyła 4-6 6-4 7-6, a więc mecz był bardzo wyrównany. Liczę, że tak będzie i dzisiaj i stawiam na over 21,5.

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: @3,08

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.