Typy na tenis: Marin Cilic – Gilles Simon

Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Zarówno Chorwat jak i Francuz grają w tym sezonie w kratkę. Cilic nie może odnaleźć właściwego rytmu, często zawodzi w kluczowych momentach. Simon z kolei czasami sprawia wrażenie jakby kompletnie mu nie zależało. Snuje się po korcie, popełnia banalne jak na niego błędy. Ciężko wytypować zwycięzce, nieco większe szanse ma chyba Marin. Ja proponuję zakład na over gemowy.

Simon słynie ze świetnej gry obronnej, potrafi znakomicie skontrować. Niegdyś okrzyknięty 'Radwańską w spódnicy’. Chorwat jak wiadomo gra ofensywnie, atakuje,gorzej prezentuje się w defensywie. Ciekawą rzeczą jest bilans bezpośrednich spotkań, 4-1 prowadzi Gilles, jednak każdy mecz kończył się w 3 lub 5 setach. Tak więc za każdym razem linia 22,5 została pokryta. Dziś także trzysetowe spotkanie jest prawdopodobne.

Obaj nie mają ustabilizowanej dyspozycji i ciężko będzie zagrać im cały mecz na równym, wysokim poziomie. Spodziewam się szarpanej gry z obu stron, dobrych momentów przeplatanych gorszymi. Wynik np. 7-5 7-5 również pokrywa over, więc jestem dobrej myśli.

Marin Cilic – Gilles Simon, typ: over 22,5, kurs: 1,80.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.