Typy na tenis: Somdev Devvarman – Andrey Rublev

Rublev wygrał w ostatnim tygodniu Challenger we francuskim Quimper. Finał grał zaledwie 2 dni temu. Do tego dochodzi podróż, zmiana strefy czasowej. Siłą rzeczy będzie zmęczony. Rosjanin na 13 spotkań w tym sezonie aż 11 razy pokrywał linię 21,5 (ma serię 9 meczów z rzędu). Często rozgrywa spotkania trzysetowe. Wynika to z jego chimeryczności, to młodziutki gracz i jego forma nie jest jeszcze ustabilizowana. Przeplata dobre sety, z gorszymi.

Po drugiej stronie siatki stanie doświadczony Devvarman. On także potrafi zagrać genialnego seta, by w kolejnym zupełnie odpuścić. Faworytem jest Rublev, ale ja proponuję w tym meczu over 21,5. Linia niezbyt wysoka, panowie spotkali się na początku tego roku gdzie Andrey zwyciężył 6-3 3-6 6-3. Myślę, że Rublev będzie miał problem z wejściem w mecz. Jak wspomniałem na początku – podróż, zmiana strefy czasowej, wszystko to sporo kosztuje organizm. Wiadomo, Rosjanin nie jest starym dziadygą. Młody chłopak, szybko się regeneruje, ale swoje z pewnością odcierpi. Spodziewam się, że troszkę dziś pograją na korcie. Somdev to stary wyjadacz, zawsze solidny w defensywie, lubi biegać. Andrey z kolei ma potencjał ofensywny, lubi kończyć, z racji wieku jest trochę nieopierzony i często ponosi go fantazja. Reasumując – polecam typ powyżej 21,5 gemów.

Somdev Devvarman – Andrey Rublev, typ: over 21,5, kurs: 1,80.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.