Typy Napoli – Dnipro: Jedziemy z handi na…?

Wczoraj over kartkowy Barcelony wpadł na sporym luzie i udało nam się zarobić, dziś miejmy nadzieję będzie podobnie.

Pod lupę biorę pierwsze spotkanie 1/2 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Napoli a Dnipro Dnietropietrowsk.

W tym spotkaniu zdecydowałem się na zagranie w kierunku gospodarzy, którzy w ostatnich meczach złapali wiatr w żagle, poza dość nieoczekiwaną porażką wyjazdową z Empoli 2:4.

W ostatni weekend nie bez problemów, ale pokonali osłabiony Milan 3-0 co z pewnością dało im spory komfort psychiczny przed dzisiejszym półfinałem. W ćwierćfinale zespół Napoli bezsprzecznie zdeklasował Wolfsburg w dwumeczu chociaż przed meczem byli skreślani.

Kluczem do efektywnego zwycięstwa 4-1 z ekipą Wilków był szybki bezpardonowy atak na rywala od pierwszych minut. Myślę, że podobnie będzie wyglądać dzisiejsze spotkanie. Celem gospodarzy z pewnością jest szybki gol i ustawienie spotkania a następnie dobicie rywala w dalszej części meczu. Jeżeli Napoli od pierwszej minuty postawi na atak ze spokojem powinni pokryć handicap, który zdecydowałem się zagrać.