Typy NBA: Indiana Pacers vs Atlanta Hawks

Typy z NBA
Typy z NBA

Ostatnio szczęście nas trochę opuściło, ale mamy w końcu nadzieję na odwrócenie losu. Zapraszamy Was na kolejną naszą analizę.

Na dzisiejszą noc zapraszamy Was na pojedynek czołowych zespołów konferencji wschodniej. Powinno być ciekawie. Wybrałem ten mecz, dlatego gdyż pomimo dużej liczby spotkań, reszta meczy wg mnie zapowiada się na nudne i raczej ciężko znaleźć mi kurs, który będzie was zadowalał. Przystępując do pisania tej analizy strasznie się boję, bo powoli zaczynamy tracić i sam powoli zaczynam wątpić w mój instynkt. Decyduje się jednak i coś muszę wam napisać. Wspomniałem już wyżej, że jest to moim zdaniem najciekawszy mecz tej nocy. W Bankers Life Fieldhouse w Indianapolis miejscowi Pacers podejmą Atlanta’e Hawks. Teraz więcej, dlaczego ten mecz jest dzisiaj najciekawszy.

Kilka słów o drużynie gospodarzy, na których stawiam w tym spotkaniu.
Indiana Pacers świetnie rozpoczęli sezon. Dość nieoczekiwanie byli drugą siłą wschodu, później przyszła seria porażek i spadek na czwarte miejsca, na którym pozostali do dnia dzisiejszego. Dzisiaj okazja do wskoczenia na miejsce numer trzy. Czy sztuka ta uda się podopiecznym Franka Vogela? Myślę, że mają na to dużą szansę. Świetnie graja u siebie. We własnej hali przegrali jedynie 4 spotkania, w tym ostatnie, pechowo z Sacramento Kings. Ostatnio rozgromili na wyjeździe Minnesota’e Timberwolves, kończąc jednocześnie serię trzech porażek z rzędu. Mam nadzieję, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Czy mam rację? Przekonamy się już dzisiaj w nocy. Powodzenia!

[sc:bet365] NBA, godz.01:00, Indiana Pacers vs Atlanta Hawks, Typ: Pacers, kurs: 1.76

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.