Typy NBA: Oklahoma City Thunder – LA Lakers

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczoraj straciłem resztki szacunku do ekipy z Brooklynu. Tak ewidentnie odpuszczony mecz świadczy o kompletnym zaniechaniu walki o playoffs. Pozytyw jest jeden, wiemy przeciwko komu stawiać. Na dziś przygotowałem mecz drużyn z Zachodu. Pędzący do fazy posezonowej Thunder, którzy z bilansem 40-30 zajmują ósme miejsce w tabeli próbować będą dziś powstrzymać gracze Los Angeles Lakers. Czy im się to uda? Szczerze wątpię…

Na dobrą sprawę sezon dla Jeziorowców skończył się szybciej niż się zaczął. Fatalna gra od początku sezonu, kontuzje Mamby oraz słabość potencjału drużyny sprawiła, że 16-krotni mistrzowie NBA stali się pośmiewiskiem całej ligi: liczne porażki, brak pomysłu na grę. To aż nie przystoi drużynie z tak wielką historią. Rzecz nie uległa zmianie. Lakers to nadal drużyna słaba. Dziś przylatują do paszczy lwa. Thunder jak tlenu potrzebują zwycięstw i mecz taki jak ten jest idealną okazją do tego, by takowe zwycięstwo odnieść.
Kurs jak do tak wysokiego handi nie zachwyca. Myślę jednak, że Thunder będą na tyle zmobilizowani, by wygrać ten mecz jak najwyżej się da. Nieobecni:
-OKC: Durant, Ibaka, Collison, Roberson
-LAL: Bryant, Price, Young, Randle

[sc:unibet]Oklahoma City Thunder – LA Lakers, Typ: Thunder (-9), kurs: 1,74

Powodzenia!

Dominik.