Typy NBA: Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers

Typy z NBA

Wczoraj nasze przewidywania okazały się trafne i Mavericks wywieźli z Chicago cenne zwycięstwo. Było zwycięsko i emocjonująco, więc tym bardziej przyjemnie.

Dzisiaj z typami wędrujemy do Miasta bratniej Miłości. Urzędujący tam 76ers podejmą we własnej Wells Fargo Center, podopiecznych Terry’ego Stottsa, drużynę Portland Trail Blazers. Może wydawać się wam to dziwne, ale obydwie ekipy są w trakcie przebudowy, Blazers od tego roku, 76ers od trzech. Trudno w to uwierzyć, bo gdy popatrzymy na grę obu drużyn, to praktycznie w żadnym elemencie nie są one równe. Odzwierciedlają to bilans i pozycja w tabeli NBA.

Trudno uwierzyć w aż tak dobrą postawę Trail Blazers, zważywszy na to, że przed rozpoczęciem sezonu, stracili oni praktycznie cały trzon zespołu, ostał się jedynie Lillard. Liczę, że w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy z Oregonu pokażą na co ich stać i wywiozą z Filadelfii zwycięstwo. Nie powinno być ciężko, do tej pory ta sztuka nie udała się jedynie Lakersom i Timberwolves. Początek spotkania o 01:30. Serdecznie zapraszam.

Powodzenia!

godz. 1:30, Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers Typ: Blazers (-5,5), kurs: 1,83.

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.