Typy NBA: Sacramento Kings – New Orleans Pelicans

Typy z NBA

Wczoraj typ był trafny i w dobrych nastrojach przystępujemy do obstawiania w dniu dzisiejszym. Ostatnia wygrana nad Lakers powinna dobrze wpłynąć na zawodników Sacramento Kings, dlatego też ponownie gram w ich kierunku.

Tym razem wracają oni do własnej hali, aby w niej zmierzyć się z New Orleans Pelicans. Obie drużyny są już bez szans na playoffs. Oczywiście matematycznie jeszcze mogą się w nich znaleźć, ale taki scenariusz będzie zakrawał o cud, a o takie coś ciężko. Wynika z tego prosty przekaz – obu drużynom zwycięstwo niewiele daje, muszą kontynuować przebudowę jeszcze przynajmniej przez rok.

Szalę zwycięstwa w tym spotkaniu przechylam na stronę drużyny gospodarzy. Po pierwsze graja oni we własnej hali, a to zawsze jest dodatkowy bodziec do wzmożonego wysiłku. Kibice zazwyczaj odpłacają się dopingiem, który może dodać gospodarzom wiatru w żagle. Po drugie organizacja z Sacramento mimo niezłego sezonu, cały czas zmaga się z wewnętrznymi konfliktami w szatni i każda wygrana pozwoli choć w części zamazać te niesnaski.

Początek spotkania o 03:00. Serdecznie zapraszam do oglądania.
Powodzenia!

Sacramento Kings – New Orleans Pelicans, typ: Kings (-4), kurs: 1,91.

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.